dis cephe temizlik

Gaziantep Temizlik Şirketleri Şahinbey profesyonel çözümlere imza atan dış cephe firmamız çok istikametli dış cephe uygulamaları ile temizlik hizmetlerinde özel seçenekler sunuyor.

Her bina tipine göre temizlik hizmeti veren firmamız bilhassa ticari binalarda etkin sonuçlar veriyor.

Gaziantep Temizlik Şirketleri Şahinbey ile cam veyahut metalik yüzeylere temizlik işlemi yapan dış cephe hizmeti firmamız bu işlem ile birlikte tabela firması yaparak da dış görünüm estetik bir görünüme kavuşturuyor.

Bu arada firmanın değişik alanlarda bulunan reklam panolarının temizliğini de yapan firmamız böylelikle ticari firmanın prestijini artıran analiz eder oluşturuyor.

Marka değeri mananında ve müşteri cazibesi mananında dış cephe kaplamaları ve tabela temzlik ile özel hizmetleri bir araya getiren ekibimiz ticari işletmelerin ticari faaliyetlerini daha etkin şekilde yürütmesi sağlanıyor.

Ticari müesseseler yanında konutlar için de temizlik hizmetleri veren ve dış cepheleri hijyenik hale getiren ekibimiz dış cephede temizlik çözümleri uyguluyor.

Gaziantep Temizlik Şirketleri Şahinbey Nasıl Yapılır

Dış cepheler çoklukla abuhava koşullarına bağlı olarak kirlenir.

Yağış ve rüzgar gibi etkenlere maruz kalan dış yüzeyler kir ve toz birikmesi ile karşı karşıya kalırlar.

Bu arada kullanılan dış yüzey materyaline göre de kir tutma vaziyeti olan bina dış cepheler, cam, karma, plastik veyahut metalik olabileceği için bu ürünlerin kir tutuma vaziyetine göre uzun müddette veyahut kısa müddette dış cephe temizliği işlemleri gerekebiliyor.

Dış Cephede Temizlik Türleri Nelerdir?

– Konut tipi alanlarda dış cephe temizleme

– Ticari bina dış cephe temizlikçi

– Ticari Firma tabela ttemizleme hizmeti

– Reklam panosu temızzlk

– Özel emelli temizlik uygulamaları

Dış cephe temizlik türlerinde özellikle ticari firmalara hizmet veren ve dış cephe ile beraber reklam panosu ve tabela temizliğinide analiz eder.

Dış cephe temizlik firmamız farklı işlemlere göre farklı uygulamalar oluşturuyor.

Dış cephe temizlemede ticari kuruluşlara özel hizmet veren ekibimiz bu arada konut ve apartmanlar için de özel uygulamalara imzalayarak temizlik hizmetleri veriyor.

Gaziantep Temizlik Şirketleri Şahinbey Fiyatları

İlk olarak konutların neden dış cephe temizliği yaptırması gerektiğine değinirsek, hayat mekânları olan konut tipi yerler sıhhatli yaşam sağlanması yanında görsellik açısından da dış cephe temizliğine ihtiyaç duymaktadır.

Bu hizmetle daha yaşanabilir alanlar oluşturulurken aynı vakitte konutların cazibesi artarak daha emlak işlemlerinde daha değerli satış rakamlarına erişecektir.

Ticari binalarda ise farklı olarak ticari firmamın satış yaptığı ürünün ya da verdiği hizmetin cazibesini artırma noktasında tercih sunmaktadır.

Temizlik Şirketleri Şahinbey

Basamaklı uygulamalar halinde ilerleyen dış cephe temiz hizmetimiz ilk olarak talep alımı ile başlıyor ve basamak basamak ilerliyor.

– Dış cephe temizlik bildirimi

– Binanın fizibilite incelemeleri

– Müşteri le ön ve son müzakere

– Temizlik işlemlerinin fiilen başlaması

– İşlemlerin sonlandırılarak teslim edilmesi

Dış cephe temizliği ekiplerimiz temizlik işleminde vinç yardımıyla bina etrafına yaklaşır ve dış yüzeye erişilir.

Bina dışı temizliği veyahut tabela temizliğine uygun mesafede rakımlan vinç ile ekiplerimiz temizlik yapılacak yüzeye yaklaşırlar.

Bu evrede şayet vinç kullanılamıyorsa sarkıtılan vinç metodu le de temizlik yapılacak yüzeye erişilebilir.

Bu işlemlerde merdiven de bir seçenektir. Bu evreden sonra temizlik işlemleri fiilen başlarken dış yüzey türüne göre evvelce hazırlanmış losyon ve temizleyici ürünler yüzeye uygulanır.

Bu evre en hassas evredir. Özel fırça, hassas bez ve uzman ekiplerle yapılan işlem yeniden özel ürünlerle silinerek dış yüzey temizliğinde hassas işlemler uygulanıyor.

Bu işlemlerle bina dışına uygulanan temizlik işlemi benzer şekilde tabela ve reklam panosu alanlarına da uygulanarak temizlik işlemleri bir konsept haline geliyor.