zemin temizleme Şirketi

Gaziantep Zemin Temizliği ve Mermer Cilalama Hizmeti Bütün yüzeylerde olduğu gibi ev, işyeri ve fabrika ve iş hanlarında sıkça kullanımdan dolayı oldukça yıpranmaktadır.

Sürekli Olarak kullanmak ve yetersiz bakım sebebiyle aşırı yıpranan bilhassa mermer yüzeylerin temizliği ve cilalamasının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Bu yüzden özellikle mermer yüzeylerde taban temizliği ve cilalama çok ehemmiyetli bir temizlik hizmetidir.

Tutku gaziantep temizlik şirketi bu konuda çok deneyimlidir.

zemin cilalama temizlik

Zemin temizliği ve cilalama temizlik hizmeti ile yüzeylerde mermerlerinin ilk günkü gibi olması ve daha uzun müddet destekli olması sağlanmaktadır.

Uzman kadro ve son teknoloji ekipmanları ile Tutku Temizlik Şirketi olarak Gaziantep temizlik şirketleri arasında taban temizliği ve cilalama alanında verdiğimiz hizmetler ile de fark yaratmaya devam ediyoruz.

Tutku temizlik şirketi olarak zemin temizliği ve cilalama için kullandığımız malzemeler zemin yapısına zarar vermez.

Aksine mermer zeminin görünümünü güzelleştirerek kullanım ömrünü uzatır.

Mermer zemin temizliği ve cilalama işlemleri zemini daha dayanıklı hale getirerek dış etkenlere karşı savunduğu için kesinlikle yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Neden Zemin Cilalama Yapılmalı

Tutku gaziantep temizlik şirketi olarak mermer, epoksi, pvc, mozaik, çini olmak üzere her türlü yüzeyde zemin temizliği ve cilalama hizmeti vermekteyiz.

Neden zemin temizliği ve cilalama yapılmalı sualini örneklerle izah edecek olursak;

Sözgelişi hanenize parke döşetiyorsunuz, parkeler cilasız kullanılırsa evvela göz zevki olarak eksiklik hissedersiniz.

Daha ehemmiyetlisi göz zevkinden de önce cilası yapılmamış bir taban dış tesirlere karşı da savunmasız olur.

Yüzeylerin kayganlığını azaltan , su ve aşınmadan etkilenmeyen zemin temizliği ve cilalama hizmetini Tutku Temizlik Şirketinden alarak pürüzsüz bir yüzeye kavuşarak hayal ettiğiniz temizliğe erişebilirsiniz.

Tutku Temizlik Şirketi olarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yapmakta olduğumuz zemin temizliği ve cilalama işleminin ne kadar ihtiyaç duyulan olduğunu göstermektedir.

Hem zemin savunuculuğunu üstlendiğini, ortamın hijyenini sağladığını hem de göz zevkine hitap eden ortamlar yaratmaya katkı sunduğunu söylemek isteriz.

Zemin Temizliği ve Cilalama Nasıl Yapılır?

Biliyoruz ki zemin temizliği ve bakımını yaptırmak isteyen müşterilerimizin aklında aynı sual vardır:

Zemin temizliği ve cilalama nasıl yapılır?

Bu soruya yanıt olarak öncelikle belirtmeliyiz ki Tutku temizlik şirketi olarak zemin temizliği ve cilalama işlemi uzman ekibimiz tarafından yapılırken kalite dokümanlı cila ürünleri ve temizlik ekipmanları kullanılmaktadır.

Zemin yapımında kullanılan granit, mermer, mozaik gibi malzemeler ne kadar muntazam olursa olsun tabanda küçük gözenekler kalır.

Taban temizliği ve cilalama işlemine geçmeden önce cilalama yapılacak yüzeyinde kir ve inşaat kalıntıları var ise evvela onların arındırılmış olması gerekmektedir.

Ters vaziyetlerde cila istenilen performansı göstermez ve uygulanan taban temizliği ve cilalama istenilen neticesi vermez.

İlk kez uygulama yapılacak yüzeyler genel temizlik ürünüyle temizlenir ve hemen peşinden su ve deterjan kalıntısı kalmayacak şekilde iyice durulanır.

Kenar süpürgeliklerin kimyevi ve sudan arındırılmış olmasına bilhassa dikkat edilmelidir.

Cila uygulamasına başlarken uygulama yapılacak alanın tam ters istikametinden başlanması gerekmektedir.

Cila uygulaması yapıldıktan sonra zemin kalınlığına, ortamın havalandırmasına ve mevsim sıcaklıklarına bağlı olarak değişmekle beraber en az 4-5 saat kuruması için beklenmesi gerekmektedir.

Dikkat edilmesi şart olan ehemmiyetli bir husus da cila uygulaması yapılan zemine ilk bir hafta süresince temizlik malzemesi, deterjan gibi rastgele bir kimyasal ile bakım ve uygulama yapılmamasıdır.

Zemin temizlik hizmeti günlük standart bakımları haftada bir olacak şekilde ve cilaları yüzeyler için özel olarak üretilen temizlik maddeleri ile düzenli yapılmalıdır.

Cila yapılan zemin bakımı için cilalı yüzeylere uygun kimyeviler seçilmelidir.

Ters halde cilalı yüzeye uygun olmayan kimyeviler yüzeye zarar verebilir.

Cilalı yüzeylerin haftalık bakımlarının yanı sıra, aylık ve 6 aylık bakımlarının da savsaklamadan yapılması gerekmektedir.